Hashimoto, jak z nim żyć i czuć się dobrze

KRÓTKO O KURSIE:

Wynik TSH – 4,2. USG tarczycy – nie ma Pani połowy, są zrosty, przeciwciała – lekko podwyższone. Kilkanaście lat temu usłyszałam: “Hashimoto, oto recepta”. Nigdy nie brałam leków na tarczycę.
Dzisiaj: TSH – nie wiem, przeciwciała nie wiem, ale tarczyca pracuje i to dobrze. Budzę się wypoczęta, jestem pełna energii, nie potrzebuję kawy, żeby się obudzić, włosy się wzmocniły. Jestem jednak uważna i dbam o tarczycę, dbam o siebie. 

Oto moja historia.

Ta historia ma już wiele lat. To nie była rewolucja. Nie zmieniłam życia o 180 stopni. Zmiany wprowadzałam krok po kroku, powoli. Nie zawsze było różowo. I jeśli nie oczekujesz szybkiej recepty, jak pozbyć się hashi, to spotkanie ze mną jest dla Ciebie.

Zrozumieć tę chorobę.

  1. Skąd się wzięła?
  2. Gdzie leżą przyczyny?
  3. Jakie objawy powinny Cię zainteresować?
  4. Jak działa ciało i czego potrzebuje, czyli hormony językiem prostego człowieka.
  5. Co z tym glutenem i nabiałem?
  6. Czy to prawda, że odpowiedź znajdziesz w jelitach?
  7. A co z nadnerczami i wątrobą?
  8. A jak wpływa na Ciebie stres?
  9. Jakie znaczenie ma sen i jak o niego zadbać?

I najważniejsze – jak żyć pomimo diagnozy: “Hashimoto, leki do końca życia”.
Skupimy się na przyczynach, na objawach i metodach dochodzenia do równowagi.

Zajmuję się fitoterapią (czyli ziołolecznictwem) i wśród ziół znalazłam pomoc. Wsparły mnie. Podzielę się z Tobą tą wiedzą, którą zdobyłam od zielarzy, naukowców, praktyków i z własnego doświadczenia.

Zioła nie są osamotnione w tej walce, która ciągle trwa. Wspiera mnie odżywianie, witaminy, minerały i ja sama. Potrafię wskazać ścieżkę, a Ty zdecydujesz, czy chcesz na nią wejść.

Zajęcia prowadzę on-line i je nagrywam. Możesz obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie.

Sama używam kosmetyków ziołowych, ręcznie robionych, z krótkim terminem przydatności, bo bez szkodliwych konserwantów. Powoli wyeliminowałam szkodliwe substancje z mojego domowego otoczenia (tyle mogę zrobić). One też źle wpływają na hormony.

Uwaga: materiał jest nagraniem webinaru przeprowadzonego na żywo. Oznacza to, że odnoszę się do pytań uczestników oraz informuję o terminach szkoleń, które są już nieaktualne. Upewnij się przed zakupem, że taka forma Ci odpowiada.

ZAWARTOŚĆ KURSU:

O PROWADZĄCEJ:

Nazywam się Dorota Grądzka. Żyję zgodnie z naturą i sobą. Otaczam się roślinami. Jestem terapeutką medycyny naturalnej. Przychodzą do mnie ludzie po … zdrowie i dobre samopoczucie. Doskonale wiem, czego potrzebuje zdrowy człowiek, oraz jak przywrócić równowagę w rozregulowanym organizmie, korzystając z NATURAlnych sposobów i mocy ziół.